21.6 C
Petak, 29 ožujka, 2024

Remi nogometaša Radnika i Veleža u Bijeljini

Nogometaši Radnika i Veleža odigrali su bez pobjednika u posljednjoj utakmici 4. kola Premijer lige BiH. Bilo je 1:1.

Dobro prvo poluvrijeme domaći tim uspio je krunisati pogotkom u 40. minuti kada je grešku Samira Zeljkovića iskoristio Bojan Marković te uz pomoć stative matirao Slavišu Bogdanovića.

Uoči starta drugog dijela trener gostiju Feđa Dudić napravio je čak četiri izmjene, što je i urodilo plodom, obzirom na to da je njegov tim mnogo bolje izgledao u nastavku. Brandao je prijetio, imao dvije prilike, a onda u 81. minuti sjajno proigrao Dženana Zajmovića koji pogađa za 1:1.

Napadao je Velež poslije postignutog gola, ali je u završnici susreta ostao sa igračem manje, pošto je isključenje zbog igranja rukom van šesnaesterca zaradio Slaviša Bogdanović. U posljednjih pet minuta, koliko je bilo nadoknade, igrao se otvoren nogomet, ali nije bilo promjene rezultata.

Velež je do sada osvojio četiri boda, a ima utakmicu manje, dok je Radnik nakon četiri odigrana susreta na dva osvojena boda.