16.9 C
Petak, 19 travnja, 2024

(VIDEO) Pogledajte najzanimljivije detalje s utakmice pionira U-15: HŠK Zrinjski – HNK Čapljina 2:1

Danas su na pomoćnom igralištu HŠK Zrinjski utakmicu 3. kola HNŽ odigrali pioniri HŠK Zrinjski i HNK Čapljina.

HŠK Zrinjski: Daniel Skoko, Sandro Zovko, Marko Karačić, Antonio Sesar, Toni Pupić, Gabrijel Božić, David Džidić, Luka Varga, Petar Lasić, Niko Brać, Josip Buhovac. Pričuve: Roko Krešić, Matej Galić, Nikola Sivrić, Marko Palac, Ivan Kukić, Luka Jurina. Trener: Marin Jovanović.

HNK Čapljina: Nikola Alilović, Ivan Zubonja, David Blažević, Nikola Falak, Matej Martinović, Lukas Kujundžić, Ante Jurković, Neo Majstorović, Gabriel Brajković, Marko Vučina, Antonio Palameta. Pričuve: Ivano Previšić, Borna Udženija, Vedran Perić, Patrik Obradović. Trener: Josip Ilija Kalfić.

U zanimljivoj utakmici slavili su pioniri Zrinjskog golovima Luke Varge u 41. minuti utakmice iz kaznenog udarca i Petra Lasića u 51. minuti utakmice.

Jedini pogodak za goste iz Čapljine postigao je Neo Majstorović u 55. minuti utakmice.

Ovom pobjedom nogometaši Zrinjskog se nalaze na trećem mjestu ljestvice, dok se Čapljina nalazi na devetom mjestu. U narednom kolu Zrinjski gostuje u Vrapčićima kod Veleža, dok Čapljina ide u goste Stocu.

Na dnu teksta možete pogledati najzanimljivije detalje s utakmice 3. kola HŠK Zrinjski – HNK Čapljina 2:1.

Prije utakmice pionira svoju utakmicu odigrale su i predpionirske momčadi ova dva kluba.