21.6 C

(VIDEO) Pogledajte utakmicu 21. kola, 1. lige HNŽ za pionire U-15 između HŠK Zrinjski i FK Blagaj

Jučer je na pomoćnom igralištu HŠK Zrinjski u Mostaru odigrana utakmica u sklopu 1. lige HNŽ za pionire (21. kolo). Utakmicu je promatralo oko 50tak gledatelja.

U prvom poluvremenu vidjeli smo zanimljivu igru obje momčadi, a na odmor se odlazi rezultatom 2:o za Zrinjski. Strijelci su bili Toni Pupić u 12. i Andrija Ćoriću u 27. minuti utakmice.

U drugo poluvrijeme Zrinjski ulazi dosta dobro i u drugo poluvrijeme, ali ne uspijeva postići još koji pogodak. Ipak u 54. minuti Blagaj uspijeva smanjiti rezultat na 2:1, a strijelac je bio Denijel Čusto.

Do izjednačujućeg pogotka Blagaj stiže u 64. minuti. Strijelac je bio Erdžan Pobrić. Sigurno da će domaćin imati primjedbu na suđenje jer je drugi pogodak Blagaj stigao iz sporne situacije jer su domaćini smatrali da se strijelac pogotka našao u zaleđu.

Za HŠK Zrinjski su nastupili: Marko Lasić, Sandro Zovko, Marko Karačić, Toni Pupić, Nikola Sivrić, David Džidić, Matej Trogrlić, Filip Galić, Andrija Ćorić, Marko Škobić, Ivan Miletić. Pričuve: Josip Antunović, Luka Varga, Ivan Kukić, Vito Avmedovski, Gabrijel Božić, Luka Kudić, Josip Buhovac. Trener: Marin Jovanović.

Za FK Blagaj su nastupili: Enis Salčin, Imran Džiho, Harun Tojaga, Ajdin Sabljić, Emin Klarić, Muhamed Puce, Sanjin Čolić, Erdžan Pobrić, Anis Miljanović, Anes Rahimić, Nadir Tipura. Pričuve: Denijel Čusto, Maid Premilovac, Daris Ćumurija, Sandro Komlen, Fejsal Mezit. Trener: Asim Škaljić.

Vratar HŠK Zrinjski Marko Lasić imao je pet uspješnih intervencija, dok statistiku igrača možete pogledati ispod ovog dijela teksta, kao i na kraju video priloga.