11.6 C
Srijeda, 24 travnja, 2024

ŽKK Zrinjski 2010: Velika pobjeda Plemkinja na gostovanju u Banja Luci

Košarkašice ŽKK Zrinjski 2010 gostovale su danas kod ekipe Mladog Krajišnika u Banja Luci. Domaće košarkašice bile su favoritkinje na papiru uoči ovoga susreta, ali na terenu je to bilo potpuno drugačije jer su Plemkinje zasluženo slavile veliku i važnu pobjedu.

Prva četvrtina završila je rezultatom 16:, a u drugoj se Plemkinje vraćaju i do odmora preokreću rezultat. Na odmor se ide rezultatom 29:30.

Treća četvrtina bila je potpuno poravnata, te se u zadnju dionicu ulazi rezultatom 45:46. U zadnjoj četvrtini Plemkinje su imale i 9 poena viška,  a domaće su se uspjele približiti na minus 3, ali košarkašice Zrinjskog privode utakmicu kraju rezultatom 61:67.

Katja Bakalar dala je 22, Katarina Mihalj 12, Ana Leko i Sara Herceg po 10. Leonarda Bošnjak 5, Karla Lasić i Ivana Đolo po 3, te Jelena Čutura 2 koša. Brigita Stanić, Klara Blažević, Mihaela Ereš i Sara Opančar. Trenerica Nikolina Pandža.

Kod domaćih bolje od ostalih bile su Simić i Starčević sa po 11 koševa.

Ekipa portala čestita Plemkinjama na pobjedi i želi im sretan put u Mostar.