Danas je Dalić vodio maestralno utakmicu, pogodio je i s izmjenama, a on sam je bio i malo samokritičan pa je rekao da je u ranijim utakmicama “malo bucao”
Izbornik Zlatko Dalić komentirao je pobjedu Hrvatske protiv Gane. – Prije svega velika pobjeda, šest bodova u tri utakmice, idemo dalje. Pokazali smo da smo se vratili na stare postavke, ovo je bila prava Hrvatska. Cilj je ostvaren, sad se vraćamo u kamp i pripremamo se za iduću utakmicu – kazao je.
Danas je Dalić vodio maestralno utakmicu, pogodio je i s izmjenama, a on sam je bio i malo samokritičan pa je rekao da je u ranijim utakmicama “malo bucao”.
Istaknuo je i da je dečkima rekao da vjeruje u njih i ponosan je što su ostali čvrsto na nogama i nakon primljenog gola, no rekao je da nema euforije, da se utakmica protiv Gane mora zaboraviti i da treba sada ići dalje.
Podsjetimo, Hrvatska je slavila protiv Gane rezultatom 2:1, a golove za Vatrene zabili su Petar Sučić i Nikola Vlašić.
Vecernji list








