10.8 C
Mostar
Četvrtak, 22 travnja, 2021

Trijumf Makedonaca u susretu 3. kola J skupine je senzacija

Jedan od junaka senzacionalne pobjede u Duisburgu bio je Dinamov kapetan Arijan Ademi.

Najveća senzacija zadnje večeri europskih kvalifikacija za SP 2022. dogodila se u Duisburgu, gdje je Sjeverna Makedonija pobijedila Njemačku sa 2:1.

Premda Njemačka već neko vrijeme ne podsjeća na reprezentaciju koja je četiri puta bila svjetski prvak, posljednji put 2014. u Brazilu, trijumf Makedonaca u susretu 3. kola J skupine je senzacija.

SKUPINA B

Grčka – Gruzija 1-1 (Kakabadze 76-ag / Kvaratshelia 78)
Španjolska – Kosovo 3-1 (Olmo 34, Ferran Torres 36, Moreno 75 / Halimi 70)

TABLICA:

1. Španjolska 3 2 1 0 6-3 7

2. Švedska 2 1 0 0 4-0 6

3. Grčka 2 0 2 0 2-2 2

4. Gruzija 3 0 1 2 2-4 1​​​​​​

5. Kosovo 2 0 0 2 1-6 0

SKUPINA C

Sj. Irska – Bugarska 0-0

Litva – Italija 0-2 (Sensi 48, Immobile 90+4-11m)

TABLICA:

1. Italija 3 3 0 0 6-0 9

2. Švicarska 2 2 0 0 4-1 6

3. Sj. Irska 2 0 1 1 0-2 1

4. Bugarska 3 0 1 2 1-5 1

5. Litva 2 0 0 2 0-3 0

SKUPINA D

Francuska je u susretu D skupine na Grbavici pobijedila Bosnu i Hercegovinu sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Antoine Griezmann u 61. minuti. Adrien Rabiot je ubacio, a napadač Barcelone glavom pogodio mrežu Ibrahima Šehića.U drugom susretu Ukrajina i Kazahstan su odigrali 1-1. Francuska sada vodi na ljestvici sa sedam bodova, Ukrajina ima tri, Finska dva, a BiH i Kazahstan po jedan bod.

Ukrajina – Kazahstan 1-1 (Jaremčuk 20 / Mužikov 59)

BiH – Francuska 0-1 (Griezmann 60)

 

TABLICA:

1. Francuska 3 2 1 0 4-1 7

2. Ukrajina 3 0 3 0 3-3 3

3. Finska 2 0 2 0 3-3 2

4. BiH 2 0 1 1 2-3 1

5. Kazakhstan 2 0 1 1 1-3 1

SKUPINA F

Moldavija – Izrael 1-4 (Carp 29 / Zahavi 45+2, Solomon 57, Dabbur 64, Natcho 66)

Škotska – Farski Otoci 4-0 (McGinn 7, 53, Adams 60, Fraser 70)

Austrija – Danska 0-4 (Olsen 58, 74, Maehle 63, Hojbjerg 67)

TABLICA:

1. Danska 3 3 0 0 14-0 9

2. Škotska 3 1 2 0 7-3 5

3. Izrael 3 1 1 1 5-4 4

4. Austrija 3 1 1 1 5-7 4

5. Farski Otoci 3 0 1 2 2-8 1

6. Moldavija 3 0 1 2 2-13 1

SKUPINA I

Engleska – Poljska 2-1 (Kane 19-11m, Maguire 85 / Moder 58)

San Marino – Albanija 0-2 (Manaj 63, Uzuni 85)

Andora – Mađarska 1-4 (Pujol 90+3-11m / Fiola 45+2, Gazdag 51, Kleinheisler 58, Nego 90)

TABLICA:

1. Engleska 3 3 0 0 9-1 9

2. Mađarska 3 2 1 0 10-4 7

3. Albanija 3 2 0 1 3-2 6

4. Poljska 3 1 1 1 7-5 4

5. Andora 3 0 0 3 1-8 0

6. San Marino 3 0 0 3 0-10 0

SKUPINA J

Armenija – Rumunjska 3-2 (Spertsjan 56, Harojan 87, Barsegjan 89-11m / Cicaldau 62, 72)

Lihtenštajn – Island 1-4 (Frick 79 / Saeversson 12, Bjarnason 45+1, Palsson 77, Sigurjonsson 90+4)

Njemačka – Sj. Makedonija 1-2 (Gundogan 63-11m / Pandev 45+2, Elmas 85)

TABLICA:

1. Armenija 3 3 0 0 6-2 9

2. Sj. Makedonija 3 2 0 1 9-4 6

3. Njemačka 3 2 0 1 5-2 6

4. Rumunjska 3 1 0 2 5-6 3

5. Island 3 1 0 2 4-6 3

6. Lihtenštajn 3 0 0 3 1-10 0

Najnovije:

spot_img